Prenumerera på
STYLEBY
STYLEBY - ett nytt svenskt modemagasin med Elin Kling!
När en av Sveriges största modepersonligheter, ELIN KLING,
startar ett eget magasin vet du att det kommer att bli något alldeles
extra. STYLEBY är ett modernt modemagasin där du träffar spännande
och stilsäkra människor som delar med sig av sina stiltips
och idéer kring mode och skönhet.
Dessutom får du trendspaningar, hemma-hos-reportage
och de allra bästa köpen.
Kommentarer om STYLEBY
Skriv din egen kommentar ellerställ en fråga till kundtjänst
Din kommentar
-
Tidningskungen
-
birgitta lundstedt
-
M
Visa alla(9)14:59, 28 mars 2012
Hej Birgitta, det verkar som du vill ställa en fråga till tidningen Styleby. Den här prenumerationen har inte gått via oss så kontakta förlaget istället, du kan nå dem på pren.kundservice@bt.bonnier.se.
14:12, 28 mars 2012
beställde en vara från la redoute i sommras????ni säger att jag då tackade ja till en prenumerationsom jag inte har gjort,jag är pensionär och det säger sig självt om man tittar i tidningen att det inte är något för mig.Jag hoppas nu att jag inte får någon mer tidning.77.370.481.78
12:48, 27 mars 2012
Sämsta tidningen tyvärr, inte bra mode och väldigt EGO. Jag håller mig till ELLE och Damernas istället när det kommer till svenska "mode tidningar"
21:05, 16 juni 2011
Mer reklam i en tidning får man leta efter, Tycker den är sjukt EGO och allt handlar om ELIN :( synd!
14:30, 21 maj 2011
har skickat in prenumeration för meta troell har inte fått fakturan, vad hände ?
22:31, 13 april 2011
Bästa magasinet! Jag ska intervjua Elin exklusivt på min blogg Text.nu så missa inte det och köp tidningen för den är snyggaste nånsin! <3
16:31, 29 mars 2011
väntar på min prenumeration.varför tar det så lång tid? har väntat 6 veckor ! är ju nyfiken!
11:33, 24 februari 2011
Mycket snygga foton av www.ETOALL.se Trendspaningar, stiltips och de bästa köpen! "hur svårt skall det vara"
22:52, 23 februari 2011
Spännande!