Dela dela på facebook dela på twitter

VeckoRevyn

VeckoRevyn kommer från och med nästa nummer att få en rejäl ansiktslyftning och bli ett tjockare och lyxigare månadsmagasin med mycket mera läsning. För er som inte tycker att VeckoRevyn behöver någon förändring så kan jag lugna er med att ni kommer att känna igen er. Det kommer istället att tillkomma en massa spännande nyheter, bland annat kommer vi att:

- Bli 124 sidor tjock! Det betyder alltså mer spännande, inspirerande och peppande läsning.
- Få en ny snyggare layout! VeckoRevyns superduktiga AD Vendela har gett VeckoRevyn en härligt trendig makeover!
- Bjuda på lyxiga gåvor! I varje nummer kommer du som är halv- och helårsprenumerant, eller köper tidningen i butik, att få en lyxig gåva med på köpet. I nästa nummer bjuder vi på ett superfint lipgloss som kommer i höstens två trendigaste nyanser.
- Få nya spännande profiler! Vi har ett helt gäng nya underbara profiler i tidningen. Några av dem är PT-Fia (Blondinbellas gamla tränare) som är vår nya träningsprofil, bloggaren Egoina som är vår nya krönikör och VR-bloggaren Jennifer Åkerman som kommer att rapportera direkt från Hollywood.
Språk: Svenska
Land: Sverige
Utgåvor per år: 12

Kommentarer om VeckoRevyn

Skriv din egen kommentar eller
ställ en fråga till kundtjänst
  • Helena
    11:49, 21 december 2011
    Vilken ålder är tidningen tänkt för???ska ge bort i julklapp.
  • annonym
    10:52, 13 december 2011
    den suger vill hellre ha nåt osm är för alla får barn att tappa leklusten i förtid
  • Bertil Persson
    18:26, 30 augusti 2011
    VeckoRevn
Visa alla(14)

ERBJUDANDE

VeckoRevyn



Konsumentbetyg - Var med och rösta!
7,3 / 10
Antal röster: 648
 

De som har köpt tidningen - VeckoRevyn har även intresserat sig för dessa tidningar: